IBA to wiodące na świecie targi branży piekarniczej, cukierniczej i przekąsek, na których prezentowane są najnowsze trendy i innowacje w branży.

IBA – międzynarodowe targi branżowe

Wiodące targi robią wrażenie nie tylko na międzynarodowych wystawcach, którzy mogą zaprezentować się poprzez innowacyjne możliwości uczestnictwa i nawiązać nowe kontakty. IBA zapewnia także odwiedzającym targi unikalny przekrój całej branży poprzez szerokie portfolio, od producentów surowców i technologii opakowań po tradycyjne rzemiosło i cyfryzację. Wybrane tematy skupiają się na bieżących problemach i wydarzeniach oraz stanowią ukierunkowane źródło informacji.

Kiedy odbędą się targi piekarnicze IBA

Targi odbywają się co trzy lata w monachijskim centrum wystawienniczym. Ze względu na opóźnienia spowodowane pandemią targi IBA odbędą się w dniach 22–26 października 2023 r.

GIKO na targach IBA

Przedstawiciele GIKO będą dostępni na stoiskach naszych partnerów:

HEUFT piekarnicze piece termoolejowe – hala C2 stoisko 160
ICECOOL chłodnictwo dla piekarni – hala C2 stoisko 155
RIANTA zautomatyzowane systemy pakowania – hala B1 stoisko 347
DURRER chłodzenie próżniowe – hala B3 stoisko 130

 

Spotkajmy się na targach branży piekarniczej i cukierniczej

Targi IBA to doskonała okazja do nawiązywania relacji biznesowych, czerpania nowych inspiracji i dzielenia się doświadczeniami. W czasie trwania targów odbędą się także liczne prezentacje i konkursy, które na pewno przyciągną uwagę fanów słodkości i pieczywa. Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia! Serdecznie Was zapraszamy.