Świadczymy usługi obejmujące montaż, serwis oraz dostarczanie urządzeń niezbędnych w piekarniach, cukierniach i nie tylko. Dysponujemy szerokim wyborem zarówno sprzętu nowego, jak i używanego.

Oferujemy np. różnego rodzaju, nowoczesne termoolejowe piece piekarnicze wózkowe, półkowe oraz przelotowe. Nasze urządzenia zapewniają bardzo wysoką powtarzalność pracy i równomierny wypiek. W ramach naszej oferty znajdują się także piece cukiernicze, doskonale sprawdzające się nie tylko w cukierniach, czy piekarniach, ale także w sklepach lub punktach gastronomicznych.

W nowoczesnych piekarniach niezbędny element wyposażenia stanowią urządzenia piekarnicze. Dzięki nim można zapewnić klientom wyśmienite, świeże pieczywo. W ofercie posiadamy szeroki wybór komór do mrożenia, przechowywania, czy wydłużonego garowania. Nasz asortyment uzupełniają krajalnice do pieczywa.

Nasza firma zajmuje się także montażem oraz serwisem silosów i zbiorników przeznaczonych do magazynowania surowców niezbędnych w każdej piekarni.

Piece piekarnicze

Nasze realizacje obejmują transport oraz montaż pieców piekarniczych na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań, by urządzenia każdorazowo mogły sprostać zróżnicowanym wymaganiom konkretnych klientów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne piece piekarnicze, które umożliwiają wydajną produkcję oraz wysoką powtarzalność wypieków. W piekarniach oraz cukierniach montujemy piece wózkowe, wsadowe oraz obrotowe. Oferujemy także niezbędne akcesoria oraz wiele innych urządzeń, sprawdzających się przy produkcji pieczywa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Zdjęcia umieszczone w galerii pokazują przykładowe rozmieszczenie pieców piekarniczych w zakładach piekarniczych. Fotografie stanowią nie tylko przykład, w jaki sposób urządzenia mogą być zamontowane, ale także potwierdzenie naszego doświadczenia, jakości usług montażowych oraz profesjonalizmu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i udzielają fachowych porad podczas wyboru konkretnych rozwiązań.

Piece cukiernicze

W galerii znajdują się fotografie przedstawiające przykładowe realizacje montażu pieców cukierniczych. Oferowane urządzenia sprawdzają się podczas produkcji różnego rodzaju wypieków i mogą pracować w cukierniach, piekarniach, sklepach, restauracjach, hotelach oraz w wielu innych miejscach. Piece GWAREK są produkowane od ponad 15 lat. Każdorazowo wykonujemy je na zamówienie, dzięki czemu są w stanie sprostać indywidualnym potrzebom konkretnych klientów. Oferowane przez nas urządzenia posiadają bardzo łatwy w obsłudze system sterowania, który sprawia, że ich codzienna obsługa przebiega bezproblemowo. Poszczególne modele mogą różnić się między sobą parametrami, takimi jak np. ilość oraz rozmiar komór, liczba blach, łączna powierzchnia wypiekowa, głębokość okapu, moc pieca itp. Fotografie umieszczone w galerii stanowią przykład, w jaki sposób piece mogą być zainstalowane w lokalu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania z ofertą produkowanych urządzeń.

Chłodnictwo w piekarni

Prowadząc produkcję pieczywa lub produktów cukierniczych, warto zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia chłodnicze. Dzięki nim można wcześniej przygotować ciasto, a wypiek przeprowadzić dopiero w wybranym momencie.

Takie rozwiązanie zapewnia wiele nowych możliwości. Chcąc by klienci mogli rano kupić świeże pieczywo, nie trzeba przeprowadzać produkcji ciasta w nocy. Wystarczy wyrobić ciasto i przeprowadzić je w technologii wydłużonego garowania, którego cykl trwa kilkanaście godzin. Dzięki temu dajemy odpowiedni czas enzymom, a w rezultacie ich pracy uzyskujemy bardziej aromatyczny i dłużej zachowujący świeżość produkt, czyli o znacznie wyższej jakości. Ponadto technologia ta umożliwia również wypiek poza zakładem pracy np. na terenie sklepu. Dzięki temu woń świeżego pieczywa roznosi się po wnętrzu obiektu, co zachęca klientów do dokonania zakupu. Korzystanie z urządzeń chłodniczych pozwala również na dłuższe przechowywanie produktów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, która przedstawia zrealizowane przez nas instalacje urządzeń chłodniczych do piekarni i cukierni. Wszystkie z nich zostały wykonane w taki sposób, by sprostać konkretnym potrzebom danego klienta, są energooszczędne, a do tego oferują nowoczesne rozwiązania techniczne.

Komory garownicze

Oferta naszego przedsiębiorstwa to różnego rodzaju maszyny wykorzystywane przez piekarnie oraz cukiernie. Bardzo dużym zainteresowaniem klientów cieszą się komory garownicze, które stanowią ważne ogniwo w całym procesie produkcyjnym. To właśnie w nich dochodzi do rozrostu ciasta poprzez dokładne ustawienie parametrów wilgotności i temperatury. Oferowane przez nas urządzenia odznaczają się wysoką izolacyjnością cieplną, łatwym montażem, a także estetycznym wyglądem. Wszystkie elementy maszyn zostały zabezpieczone przed korozją, co gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez przeprowadzania jakichkolwiek napraw.

Dostępne w ofercie naszego przedsiębiorstwa komory garownicze cechują się bardzo dużą wydajnością oraz szczelnością ogniową, a ponadto zamontowane w niej wysokiej klasy nawilżacze powietrza są gwarancją wytwarzania czystej i higienicznej pary wodnej. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszej firmy oraz do wybrania urządzenia najodpowiedniejszego dla Państwa potrzeb.

Wymienniki ciepła

Korzystanie z usług doświadczonych dostawców daje nam gwarancję dostosowania się do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Oferowane wymienniki ciepła zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów. Każda część maszyny została zabezpieczona przed pojawieniem się korozji, dzięki czemu może ona pracować przez wiele lat.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego urządzenia umożliwiającego odzysk ciepła dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich miesięcy realizacje sprawiły, że jeszcze lepiej zrozumieliśmy rynek oraz potrzeby klientów, co sprawia, że nieustannie podnosimy swoje kompetencje oraz jakość dostarczanych produktów.

Dowiedz się więcej!

Spodobały Ci się nasze realizacje i jesteś zainteresowany naszymi produktami?
Sprawdź pełną ofertę lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej!