Pokazy piekarnicze GIKO

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 17-18 maja 2023r w siedzibie naszej firmy odbędą się pokazy piekarnicze. Z tej okazji zapraszamy wszystkich Piekarzy i Cukierników z branży, którzy chcą poznać tajniki wypieku najsmaczniejszego pieczywa.

Co nas czeka na pokazach piekarniczych?

Pokazy będą prowadzone przez znanego i uznanego Mistrza Piekarskiego – Rainera Götten.
Na miejscu oprócz pokazów będzie możliwość sprawdzenia maszyn piekarniczych. Do dyspozycji będą m.in.:

Po skończonych wypiekach, będzie również czas na degustacje.

Gdzie i kiedy obędą się pokazy piekarnicze GIKO

Organizowane przez nas pokazy piekarnicze odbędą się w naszej hali piekarniczej, przygotowanej specjalnie na tego typu wydarzenia.

Adres pokazów

GIKO Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 93A
42-603 Tarnowskie Góry
woj. śląskie

Termin pokazów

17-18 maja 2023r
godzina: 09:00 – 16:00

Ważne informacje

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności na pokazach telefonicznie pod nr 32 381 09 29 lub mailowo giko@giko.pl najpóźniej do 10. maja.

Uczestnictwo w pokazach piekarniczych w GIKO to nie tylko okazja do zobaczenia na żywo, jak powstają różnego rodzaju wypieki, ale także szansa na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności. Podczas pokazów piekarniczych w GIKO można poznać różne techniki przygotowywania ciasta, formowania bułek czy chleba. Uczestnicy mają możliwość zadawania pytań i uzyskania porad od doświadczonych cukierników i piekarzy. To idealna okazja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat pieczenia oraz nowości technologicznych.